Jeden z ośmiu chiropraktyków w Polsce z akredytowanym wykształceniem zagranicznym i tytułem Doctor of Chiropractic z Australii. Założyciel gabinetu Nowacki Chiropraktyka we Wrocławiu (od 2013 roku).

 

Członek:

  • World Federation of Chiropractic (Światowa Federacja Chiropraktyki)
  • European Chiropractors' Union (Europejska Unia Chiropraktyków)
  • Vice-prezydent Polskiego Towarzystwa Chiropraktyki (PTChiro) 

 

Absolwent:

  • Uniwersytetu Edynburskiego, College of Medicine and Veterinary Medicine (Master of Science in Clinical Management of Pain (Headache), studia magisterskie w zakresie leczenia bólu (bóle głowy) oraz
  • Uniwersytetu Murdocha w Perth, Australia (Chiropractic Science, BSc (Chiro), BChiro (Hons), międzynarodowo akredytowane studia chiropraktyczne.

 

 

O mnie.

W 2006 roku wyjechałem do Australii i rozpocząłem studia chiropraktyczne na Uniwersytecie Murdocha w Perth. Jako że pochodzę z tradycjami lekarskimi, od zawsze interesowałem się zdrowiem! Chiropraktyka dawała mi możliwość połączenia tradycyjnej wiedzy medycznej, terapii manualnej wraz z holistycznym podejściem do leczenia schorzeń, w których standardowe terapie nie przynoszą efektów. 

Po skończeniu studiów rozpocząłem pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic w Perth, Australia Zachodnia, gdzie specjalizowałem się w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem. W 2018 r. ukończyłem studia Master od Science na College'u Medycyny przy Uniwersytecie Edynburskim w specjalizacji leczenia bólu (bólów głowy).

Bardzo dużo satysfakcji daje mi praca w sporcie! W swojej karierze współpracowałem z polskimi jak i zagranicznymi sportowcami, m.in. z Mają Włoszczowską (kolarstwo górskie), Weroniką Nowakowską i Anną Mąką (biathlon), Romaną Malacovą (skok o tyczce), Łukaszem Wójcikiem (karate), Karoliną Riemen-Żerebecką (skicross), Nikol Kucerovą (skicross), Romanem Fickiem i Bartoszem Misiakiem (biegi górskie ultra) oraz ze sportowcami na The World Games 2017.

 

"Najważniejsze w pracy z pacjentem są dla mnie rzetelność, profesjonalizm, szacunek, zaufanie oraz jasny przekaz informacji. Moim zadaniem jest zrobić wszystko, aby rozwiązać problem zdrowotny każdego, kto zgłasza się do mnie o pomoc oraz udzielić konkretnych wskazówek w kierunku osiągnięcia optymalnego zdrowia."

 

 

Dyplomy.

 

 

 

MSc-edynburg
Dyplom2MurdochUniversityMateuszNowacki
DoktorChiropraktykiECUMateuszNowackiDC
1DyplomEdynburgMateuszNowacki
certyfikat-Mateusz-Nowacki-D
Murdoch
znany-lekarz

 

 

 

 

 

 

 -Dr Mateusz Nowacki D.C. nie jest lekarzem medycyny, w związku z tym nie posiada uprawnień do wystawiania recept lub skierowań w ramach NFZ-

 

 

 

 

POWRÓT

©Copyright 2016 - Nowacki Chiropraktyka. All rights reserved. Realizacja: 3motion strony www wrocław